طرح ساماندهی 2 منطقه نمونه گردشگری در استان اردبیل اجرا می شودبه گزارش ایرنا ، عسگر سنگی روز سه شنبه در کارگروه تخصصی میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: طرح منطقه نمونه گردشگری بولاغلار توسط سرمایه گذار کلان با حمایت شهردار نیر مراحل تهیه و تدوین را طی کرده و نیاز است در این کارگروه مصوب شود.
او گفت: در بولاغلار نیر واحدهای پذیرایی ، رستوران ، شهربازی کودک و بزرگسالان ، مسیر پیاده روی و مسیر دوچرخه راه اندازی خواهد شد.
او بیان کرد: در صورت نهایی شدن طرح میزان سرمایه گذاری و زمان تکمیل طرح مشخص خواهد شد.
وی در زمینه طرح ساماندهی منطقه نمونه گردشگری بروجلو افزود: طرح منطقه نمونه گردشگری بروجلوی نیر هم توسط سرمایه گذار کلان و خرد که مطالعات آن انجام شده قابل اجرا است.
این طرح هم متشکل از هتل ،رستوران و شهر بازی خواهد یود .
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل هم در این جلسه از برگزاری سومین دوره برترین های گردشگری خبر داد و گفت: این مراسم بصورت سراسری با شرکت استان های مختلف کشور و با حضور رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در هفتم مهر ماه در تهران برگزار می شود.
قادر تقی زاده افزود: در این مراسم از برترین های گردشگری استان اردببل اعم از سرمایه گذار برتر ، خبرنگار برتر ، مستندساز برتر ، مدرس نمونه ، ناشر برتر ، مهماندار برتر و بازاریاب برتر تجلیل بعمل خواهد شد.
وی اضافه کرد: سال گذشته هم سرمایه گذار پل معلق ، یک دهیار و یک عکاس برتر بعنوان چهره های تاثیرگذار در حوزه صنعت گردشگری استان اردبیل معرفی شدند.
خبرنگار: یعقوب شاددل ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
7110/6018انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید