مونسان خوش سابقه، مجرب و دارای شناخت کافی استبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا یکی از اعضای فراکسیون گردشگری مجلس مونسان را مدیری خوش‌سابقه در مناطق آزاد توصیف کرد و گفت: او در حوزه گردشگری نیز ظرفیت‌های خوبی در منطقه آزاد کیش ایجاد کرد.
زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو امروز دوشنبه 23 اظهار کرد: تصور می‌کنم رئیس جدید سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌خوبی می‌تواند این مجموعه را مدیریت کند تا به اهدافمان در توسعه ظرفیت‌های بی‌بدیل صنعت گردشگری برسیم.
این نماینده مجلس افزود: نگاه توسعه‌گرا و توان جذب سرمایه‌گذاری در عرصه گردشگری لازمه این بخش است که با به‌کارگیری مدیران توانمند و آشنا با ارکان مختلف حوزه میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی و با حضور مدیر ارشد و باسابقه آن حتماً می‌توان به آینده میراث امیدوار بود.

** احمدی لاشکی : مونسان مدیری باتجربه و توانمند است
بنابه گزارش دوشنبه سازمان میراث فرهنگ یکی دیگر از اعضای فراکسیون میراث‌فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جدید سازمان میراث‌فرهنگی از تجربه خوبی برخوردار است و توانمندی لازم را برای اداره این سازمان دارد.
قاسم احمدی‌لاشکی، نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در ارزیابی انتخاب مونسان اظهار کرد: با توجه به بازدیدهایی که به‌عنوان عضو فراکسیون میراث‌فرهنگی از منطقه آزاد کیش داشته‌ام، به‌جِد می‌توانم بگویم مونسان مدیری بسیار موفق است و در کیش توان مدیریتی خود را به‌خوبی نشان داده است.
احمدی‌لاشکی در پایان گفت: پس از بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به مجلس، حتماً فراکسیون میراث‌فرهنگی و گردشگری از او دعوت به‌عمل خواهد آورد تا برنامه‌های خود را جامع‌تر به اعضای این فراکسیون ارائه کند.

** مسعودی: امیدواریم مونسان در گردشگری انقلاب کند
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: به انتخاب مونسان به‌عنوان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوش‌بین هستیم و امیدواریم او بتواند انقلابی در عرصه گردشگری ایجاد کند.
اصغر مسعودی، نماینده مردم نیریز و استهبان با بیان اینکه تاکنون ظرفیت گردشگری برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی با بی‌توجهی‌های زیادی مواجه شده و مغفول مانده است، تأکید کرد: اگر می‌خواهیم منبع درآمدی به‌غیر از نفت داشته باشیم و وابستگی به نفت را کاهش دهیم، باید گردشگری را توسعه دهیم.
مسعودی افزود: رئیس جدید سازمان میراث‌فرهنگی سابقه و تجربه خوبی در منطقه آزاد دارد. البته باید برنامه‌های او در سازمان میراث‌فرهنگی با دقت بیشتر و نگاه کارشناسی‌تر مطالعه شود.»

طیبه سیاوشی: مونسان شناخت خوبی از گردشگری دارد
نماینده مردم تهران در مجلس، با ابراز خشنودی از انتخاب مونسان گفت: مونسان شناخت خوبی از حوزه گردشگری دارد و سابقه مثبتی در جذب سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری برای منطقه آزاد کیش دارد.
عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌لحاظ قانونی مورد نظارت مجلس نیست، اما مجلس می‌تواند از طریق تعامل خوب با این سازمان، در عرصه‌های مختلف شرایط را برای توسعه گردشگری مهیا کند.
سیاوشی افزود: سابقه مدیریت رئیس جدید این سازمان نشان می‌دهد که توانایی ایجاد تغییرات مهم در عرصه گردشگری را دارد و این سازمان نیز با توجه به ظرفیت بالای انسانی، زیست‌محیطی و تاریخی کشورمان ظرفیت و امکان تبدیل شدن به یک منبع مالی خوب را داراست.
دیروز 22 مرداد رییس جمهوری علی اصغر مونسان را به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در دولت دوازدهم منصوب کرد.
علی اصغر مونسان متولد 1349 فارغ التحصیل رشته های معماری و مدیریت بازرگانی از دانشگاه صنعتی شریف و سازمان مدیریت صنعتی و دانشجوی دکتری رشته عمران در دانشگاه شریف است.
وی مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش را در کارنامه کاری خود دارد.

فراهنگ** 3079** 1823
خبرنگار: علی اسدی ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید